Kağıthane'de yine kundaklama: 5 araç ateşe verildi

Kağıthane'de park halindeki 5 araç kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateşe verilerek kundaklandı. Araçlarda maddi hasar meydana geldi.
Saat 01:00 sıralarında, Kağıthane Merkez mahallesi Atmaca sokak üzerinde meydana gelen olayda, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler sokak üzerinde park halinde bulunan 5 otomobili  benzin dökerek ateşe verdi. Ardından da hızla olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı.

ARAMA ÇALIŞMLARINA DEVAM EDİLİYOR

Duydukları ses üzerine uykularından uyanan mahalle sakinleri, camdan dışarı baktıklarında sokakta bulunan araçların alev aldığını gördü. Bunun üzerine polis ve itfaiye ekiplerine haber verildi. Bu sırada çok sayıda mahalleli de ellerine aldıkları su bidonları ve yangın söndürme tüpüyle yangına müdahale etti. Kısa süre sonra olay yerine gelen itfaiye ekipleri, araçlardaki yangını söndürdü. Polis, olay yeri çevresini emniyet şeridiyle kapatıp görgü tanıklarının ifadesine başvurdu. Olay sonrası araçların motor kısmında maddi hasar meydana geldi. Polis, saldırıyı gerçekleştirenleri arama çalışmalarına devam ediyor.

.Kaynak: DHA
 

  :

  :

  :

  :

  "Kağıthane'de yine kundaklama: 5 araç ateşe verildi" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete