Önlem alınmıyor! 4 yıldır dövüyordu, bu kez öldürdü

İstanbul Ümraniye'de yaşayan servis şoförü, çocukken evlendiği karısını öldürüp hiçbir şey olmamış gibi işe gitti.
İstanbul Ümraniye'de 5 gün önce servis şoförlüğü yapan Mehmet A., alkol aldıktan sonra 4 yıllık eşi Songül A. (20) ile ekonomik sıkıntılar nedeniyle tartışma yaşandı.Akşam'dan Levent Albayrak'ın haberine göre kavgada sinirlenen Mehmet A., mutfaktan kaptığı bıçakla eşini yaralayıp evden kaçtı. Bağrışmalara koşan komşular kanlar içinde yatan Songül A.'yı hastaneye götürdü. Ancak genç kadın kurtarılamadı.

SÜREKLİ ŞİDDET GÖRÜYORDU

Cinayetten bir gün sonra polis zanlıyı işyerinde gözaltına aldı. Emniyette yapılan soruşturmada Mehmet A.'nın aile içi şiddetten sabıkalı olduğu belirtildi. Cezaevine gönderilen Mehmet A., Songül A. ile henüz 16 yaşındayken evlendiği o günden beri de eşini sürekli dövdüğü öğrenildi.

BAŞKA ERKEKLERLE MESAJLAŞTIĞI İDDİASIYLA...

AĞRI'da dini nikahla yaşadığı 17 yaşındaki Aslı Demir'i başka erkeklerle mesajlaştığı iddiasıyla bıçaklayarak öldüren Anıl Yıldız hakkında karar çıktı. Ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyla yargılanan Yıldız, önce müebbete sonra da Aslı Demir'in davranışını 'haksız tahrik' sayıldığı için 16 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.   :

  :

  :

  :

  "Önlem alınmıyor! 4 yıldır dövüyordu, bu kez öldürdü" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete