Tunceli'de kadın cinayeti!

Tunceli'de evinde eşiyle tartışan Ö. Timdik, 12 yaşındaki kızını dışarı çıkardıktan sonra eşi Meral Timdik'i silahla başından vurarak öldürdü.
Olaydan sonra ormanlık alana kaçan ve güvenlik görevlileri ile yaptığı telefon görüşmesinde intihar edeceğini söyleyen Ö. Timdik'in yakalanması için çalışmalar sürdürülüyor.

Tunceli Çarşı Merkezi Günel Sokak'ta bulunan Çağlar İşhanı'nın üst katında oturan Ö. Timdik (41), dün akşam henüz bilinmeyen nedende eşi Meral Timdik (38) ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine kızlarını dışarı çıkaran Ö. Timdik ile eşi arasında bağrışmaları duyan komşuları polise haber verdi. Eve gelen polis, Meral Timdik'i kafasına tek kurşun ateş edilerek öldürülmüş halde buldu.

TELEFONDA POLİSE 'İNTİHAR EDENCEĞİM' DEDİ

Polis, güvenlik kameralarından şüpheli kocanın otomobiliyle kaçtığı yönü tespit ederek takip etmeye başladı. Polis yaklaşık 15 kilometre takip ettiği Ö.Timdik'in, Pülümür Vadisi içerisinde anayoldan çıkarak köy yollarına sapması üzerine takipten vazgeçti. Ancak daha sonra cep telefonuyla irtibat kuran polis, teslim olması için ikna etmeye çalıştığı Ö. Timdik'ten, 'teslim olmayacağı ve intihar edeceği' yanıtını aldı.

Meral Timdik'in eve gelen yakınları fenalık geçirirken, Tunceli'de yapılan ön otopsinin ardından Timdik'in cenazesi, Malatya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Şüpheli kocanın yakalanması için ormanlık alanda arama çalışmaları sürdürülüyor. (TOK)

  :

  :

  :

  :

  "Tunceli'de kadın cinayeti!" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete