AKP Aydın Doğan'a neden saldırıyor?

AKP'ye yakın medyanın son günlerde Aydın Doğan'ı linç etmeye kalkışmasının ardında Tolga Tanış'ın kitabında deşifre ettiği petrol ilişkileri mi var?
Hürriyet Gazetesi Washington muhabiri Tolga Tanış’ın Potus ve Beyfendi kitabında Kuzey Irak petrolleriyle ilgili çok çarpıcı bilgiler yazdı. Doğan grubundan çıkan kitap Erdoğan Ailesi'ni çok rahatsız etti.

ERDOĞAN'IN DAMADI VE PETROL İLİŞKİLERİ

Kitapta yer alan belgelere dayalı iddialara göre Powertrans şirketi, 2011’de Kürt bölgesindeki petrolü taşıma işini üstlendi. Powertrans’ın ve saklanan uluslararası ortaklarının peşine düşen Tanış, Erdoğan’ın damadı Çalık Holding’in o dönemki CEO’su Berat Albayrak’ın da dahil olduğu ilişkiler zincirini ortaya çıkardı.  AKP

MEDYASI DOĞAN'I LİNCE BAŞLADI

Kitabın yayınlanmasının ardından AKP'ye ve Erdoğan'a yakınlığı ile bilinen medyada Aydın Doğan'ı karalama kampanyası başladı. 

AKP MEDYASI DOĞAN'I LİNCE BAŞLADI

Kitabın yayınlanmasının ardından AKP'ye ve Erdoğan'a yakınlığı ile bilinen medyada Aydın Doğan'ı karalama kampanyası başladı. 

Berat Albayrak'ın yönettiği iddia edilen bir internet sitesi üzerinden de Doğan'a hakaretler edildi. Doğan'ın fotoğrafları montajlanarak Şehit edilen Savcı Mehmet Kiraz cinayetiyle bağlantılı olduğu ima edildi.

Kaynak: Haberdar

  :

  :

  :

  :

  "AKP Aydın Doğan'a neden saldırıyor?" hakkında Tweetler

  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ