Fuat Avni 'yapacaklar' dedi Anadolu Ajansı yaptı

AA dün yayınladığı bir haberde "Mersin ve Adana'da bombalı eylem planladığı belirlenen, Denizli'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ait evde yakalanan PKK'lı terörist, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı." dedi.
AA'nın haberinde Fetullah Gülen'e ait kitaplarla çeşitli silah ve mühimmatların yan yana dizilmiş fotoğrafları yer aldı.

AA'nın haberinde belirtilen gelişmelere Twitter fenomeni Fuat Avni'nin daha önce dikkat çekmiş olması göze çarptı. Fuat Avni söz konusu paylaşımlarında şu ifadeleri kullanmış: "Başta Urfa olmak üzere birçok şehirde, Cemaat'e ait olan evler tespit edildi. Operasyon alt yapısı hazırlanıyor. 

PKK'lı öğrencilerin kaldığı evlere Gülen'in resim ve kitapları, Cemaat evlerine Öcalan'ın resim ve kitapları yerleştiriliyor. Cemaat ile PKK arasında ilişki varmış gibi göstermek için kumpaslar hazır. Fidan, bu kapsamda yapılanları rapor etti. PKK'yı bahane ederek, Cemaat'i ve kendine oy vermeyen Kürtleri bitirmek istiyor. Cemaat ve PKK'yı ilişkili gösterip Cemaat'in adamlarını ve bazı Kürtleri vatandaşlıktan çıkarmak için plan hazır."

Kaynak: birgun.net
  • yasin sahın
    pkklıları hükümet istediği gibi kullanıyor yasin sahın - 2 Mayıs 2016 bu haber pkklıları akp hükümetnin istediği gibi kullandığının göstergesidir. çözüm sürecinde ciddi silah stokladılar 80 bin silah yığarlarken yakalanmayanlar iş cemaate vurmaya gelince yakalanıyor(!) ışid de aynı şekilde

:

:

:

:

"Fuat Avni 'yapacaklar' dedi Anadolu Ajansı yaptı" hakkında Tweetler

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

KARŞI VİDEO
https://twitter.com/KarsiGazete