Havuzun Akit'i vatandaşı dolandırdı

Havuz medyasının önde gelenlerinden Akit, dün bir ilan yayınladı.
Havuzun Akit'inin yayınladığı duyuruda 15 yıldır yanlarında çalışan bir elemanının dolandırıcı çıktığı hakkında bilgi yer almakta.

AKİT 15 YILDIR BU ADAMI  BİLE BİLE Mİ ÇALIŞTIRDI?

Akit'in kadrolu çalışanı olan Yavuz Kızık'ın daha önce de isminin böyle haberlerle anılmasına rağmen gazete yönetimi tarafından çalıştırıldığı iddia ediliyor.

Basın İlan Kurumu’nun konut projesinde, gazetemiz çalışanlarına konut tahsisi yapıldığı iddiasıyla üçüncü kişilere taksitle daire satarak vatandaşı dolandırdığının anlatıldığı bildiride Yavuz Kızık'ın 15 yıldır Akit'te çalıştığı yazıyor.

Akit’in dünkü sayısında yayınlanan “Kamuoyuna Duyuru” başlıklı açıklamada, şöyle denildi:

“Gazetemiz teknik servisinde resim tarama elemanı olarak çalışan Yavuz Kızık’ın, Basın İlan Kurumu’nun konut projesinde, gazetemiz çalışanlarına konut tahsisi yapıldığı iddiasıyla üçüncü kişilere taksitle daire sattığı, ihbar üzerine dün akşam saatlerinde öğrenilmiştir.

Basın İlan Kurumu tarafından böyle bir tahsis yapılmamıştır. Adına daire satılan çalışanlarımızın ve gazete yönetimimizin daire satışıyla ilgili herhangi bir bilgisi yoktur.

İsmi belirtilen çalışana, olayı öğrendiğimiz saatten itibaren ulaşmaya çalışmamıza rağmen, kendisine ulaşmak da mümkün olmamıştır.

Şahsın yaptığı bu işlerle, gazete yönetiminin hiçbir ilgisi olmadığını hatırlatır; İhtiyaten, bu şahsa hiç kimsenin herhangi bir ödeme yapmamasını önemle duyururuz.

Akit Gazetesi”

Akit’in yaklaşık 15 yıllık kadrolu personeli olan Yavuz Kızık’ın, daha önce de benzer olaylara adının karıştığı iddia ediliyor.Habervaktim.com

  :

  :

  :

  :

  "Havuzun Akit'i vatandaşı dolandırdı" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ