Sedat Peker’in TRT dizisi Diriliş'te oynayan oğlu Meclis gündeminde

“Bu suça ortak olmayacağız” bildirisini imzalayan akademisyenlerle ilgili “Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız” diyen Sedat Peker’in oğlunun TRT dizisinde rol aldığı ortaya çıktı.
HDP’li Tan, TRT’den sorumlu Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un yanıtlaması istemiyle Meclis Başkanlığı’na verdiği soru önergesinde şu ifadelere yer verdi: 

32. BÖLÜMÜN KONUK OYUNCUSU

“TRT‘de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin 32. bölümünde konuk oyuncu olarak dahil olan ve hala dizide rol alan Boğaçhan Talha Peker, Sedat Peker’in oğludur. Sedat Peker, Rize’de düzenlediği mitingde Recep Tayyip Erdoğan’ın destekçisi olduğunu belirtmiş ve bazı kesimleri ‘dünyanın şah damarları kesilmişçesine oluk oluk hepsinin kanlarını akıtacağız’ sözleriyle tehdit etmiştir.

OYUNCULUK GEÇMİŞİ 

Bakanlarınızın ve milletvekillerinizin düzenli olarak setine gidip görüntü verdiği Diriliş Ertuğrul dizisinde, mitinglerde Erdoğan’ın destekçisi olduğunu belirten Sedat Peker’in oğlunun oynatılma gerekçesi nedir? Tanınan oyuncuların yer aldığı ve yüksek bir bütçeye sahip bu dizide oynayan Sedat Peker’in oğlunun oyunculuk geçmişi bulunmakta mıdır? TRT’de yayınlanan bu dizide Sedat Peker’in oğlunun oynatılması ile Peker‘in Rize mitingindeki konuşması arasında bir bağlantı bulunmakta mıdır?

Kaynak: yurtgazetesi.com

  :

  :

  :

  :

  "Sedat Peker’in TRT dizisi Diriliş'te oynayan oğlu Meclis gündeminde" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete