​Sunucu izleyicilerin suratına tükürdü

Erkan Tan kızgınlığını canlı yayında olmasına rağmen belli etti ve hükümeti suçlayan açıklamalar üzerine izleyicilerin suratına tükürdü.
Sabah Ajansı'nda izleyici mesajlarını okuyan a Haber sunucusu Erkan Tan, Ankara'daki patlamayla ilgili hükümeti suçlayan bir kişiye çok sert tepki gösterdi.

Erkan Tan kızgınlığını da canlı yayında olmasına rağmen belli etti ve hükümeti suçlayan açıklamalar şöyle dedi:"Yahu hükümeti nasıl suçlayabilirsiniz? Teröristi suçlamıyorsunuz, bomba patlatanı suçlamıyorsunuz, canlı bombayı suçlamıyorsun. Hükümeti, reis-i cumhur'u suçluyorsun öyle mi? Öyle mi? Sizin gibi düşünenler... Allahım ben bunları sana havale ediyorum. Ama bu dünyada onlara bir şey yapmak istiyorum ve onların suratına tükürüyorum. Sabah sabah duaların yanına beddua koymak istemediğim için... Tuh sana be! Yuh sana..."
  • Şükrü Timur
    Bu Kuru Gürültücü, Haberci mi, Yoksa AKP Milletvekili mi? Şükrü Timur - 18 Şubat 2016 Bunun kıçına pil takmışlar!! Fazla üstüne gitmeyin, adamcıkta çok enerji kaybı oluşmuş!! Pili mili bitebilir!! Ha ha ha..

:

:

:

:

"​Sunucu izleyicilerin suratına tükürdü" hakkında Tweetler

DİĞER MEDYA HABERLERİ

KARŞI VİDEO
https://twitter.com/KarsiGazete