​TGF: Hain saldırılar Türkiye'yi yıldıramaz

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Ankara'daki hain saldırıyı şiddetle kınadı. TGF adına yapılan açıklamada, "Acımasız teröre inat, birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmalıyız" denildi.
Türkiye'nin içten ve dıştan çok yönlü tehditlerle karşı karşıya bulunduğu belirtilen açıklama Türkiye Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu adına Genel Başkan Yılmaz Karaca tarafından yapıldı. TGF'nin ilgili açıklaması aynen şöyle:

"Ortadoğu ateşinin her yeri yakmaya başladığı bu sıcak süreçte acımasız terör saldırıları ülkemizin ne yazık ki hazin kaderi olmuştur. Her an herşeyin olabileceği, halkımızın kendisini güvende hissetmeyeceği; şiddetin, kanın, göz yaşının ve  korkunun hakim olacağı bir Türkiye yaratmayı hedefleyenler, kendilerine verilen görevlerden birini daha haince yerine getirmişlerdir. Daha dünkü saldırıların acısı dinmeden ciğerimiz bir kez daha yanmış, yüreğimiz bir kez daha dağlanmıştır. Ankara saldırısı sadece devlete değil, aynı zamanda büyük Türk milletine karşı da tam anlamıyla bir meydan okumadır. Amaç halkımızı sindirip, korkutmak, son tahlilde de ülkemizi bölüp parçalamaktır. O nedenle her zamankinden çok daha güçlü, çok daha inançlı bir dik duruş sergilemeli, birlik ve beraberlik ruhumuzu inadına daha da pekiştirmeliyiz. TGF camiası adına hain saldırıda yaşamını yitiren Türk Silahlı Kuvvetlerimizin değerli mensuplarına ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara şifa diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun."

  :

  :

  :

  :

  "​TGF: Hain saldırılar Türkiye'yi yıldıramaz" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete