​Survivor All Star'da Özlem'den bomba Hilmicem itirafı

Survivor All Star'dan elenen Özlem çarpıcı açıklamalar yaptı.
Survivor All Star'da 8. hafta yarışmadan elenen isim Özlem oldu. Elendikten sonra adada yaşananlar ile ilgili konuşan Özlem, Turabi ve Hilmicem ile ilgili iddialı açıklamalarda bulundu. Hilmicem'in Turabi'nin etkisinde olduğunu söyleyen Özlem, neden elendiğini de açıkladı.
 
Özlem Hilmicem ile ilgili olarak ; 'Hilmicem'i normal hayatta tanımıyorum, bu yarışmada bir araya geldik. Daha önceki Survivor'da onu izleyince çok efendi bir tavrı vardı. Bizim yarışmamızda da herkesin içindeyken sempatik ve güler yüzlüydü ama kimse  yokken sert bakan, agrasifleşen, kimseye cevap vermeyen bir tutum sergiledi. Bu hallerinde Turabi'nin de etkisini olduğunu düşünüyorum.

"KUSURA BAKMA AMA KONUŞTUM"

Onlar Taner'de varken üçü bir arada arkadaş olup, birlikte konuşup kimseyle muhatap olmak istemiyorlardı. O yüzden biraz Turabi'den konuda etkilenmiş olabilir. Çünkü konuşacağı zaman Turabi'nin gözlerine bakıyordu ya da konuştuğu zaman Turabi'ye bakıp 'ya kusura bakma ama konuştum' bakışını görüyordum. Bence kendi duruşunu sergilemesi lazım, 24 yaşında artık kişiliğini belli etmesi gerekiyor.' dedi.

  :

  :

  :

  :

  "​Survivor All Star'da Özlem'den bomba Hilmicem itirafı" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ