Terim'i eleştirdi, TRT programa çıkarmadı iddiası

Fatih Terim'in İspanya yenilgisi sonrasında eleştirdiği Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil'in TRT yönetimi tarafından programa çıkarılmadığı iddia edildi.
Fatih Terim'in İspanya yenilgisi sonrasında eleştirdiği Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil'in TRT yönetimi tarafından programa çıkartılmadığı iddia edildi.

Fransa'da düzenlenen 2016 Avrupa Şampiyonası'nda A Milli Takım'ın İspanya'ya 3-0 yenildiği karşılaşma sonrasında Fatih Terim'in basın toplantısında, "Bir tarih profesörü çıkıp olmadık şeyler söylüyor TRT'de. Tarih programında, 'Milli Takım bir an evvel dönmeli...' deniliyor" sözleri üzerine 'Ramazan Sevinci' programına çıkan Prof. Ahmet Şimşirgil'in TRT yönetimi tarafından yayına çıkartılmadığı ileri sürüldü.

TANITIMDA ANONS EDİLMİŞTİ

Prof. Şimşirgil'in Serdar Tuncer'in sunduğu 'Ramazan Sevinci' programına konuk olarak katılacağı, TRT'nin tanıtımlarında anons edilmesine karşın, programın dünkü konukları arasında sadece Hayati Tuncer'in yer alması dikkat çekti.

EURO 2016 D Grubu ikinci maçında İspanya'ya 3-0 yenilen Milli Takım'ın Futbol Direktörü Fatih Terim, karşılaşma sonrası "Bu takım bir an önce evine dönmeli" sözlerini sarf eden Şimşirgil için, "TRT bu ülkenin kanalı. Bu da ülkenin takımı. Sonra sen de hocam niye suratın asık diyorsun" ifadelerini kullanmıştı.Kaynak: Sporx

  :

  :

  :

  :

  "Terim'i eleştirdi, TRT programa çıkarmadı iddiası" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete