'Tetikçi' Cem Küçük Star gazetesinden kovuldu

"O kovulacak, bu kovulacak, şu kovulacak" derken Cem Küçük Star'dan kovuldu! Rasim Ozan Kütahyalı'yı koruyayım derken Genelkurmay'a saldıran Cem Küçük'ün bu yazısı nedeniyle dün gazeteden kovulduğu iddia edildi.
Cem Küçük, Genelkurmay ile ilgili yazdığı tepki çeken yazısı nedeniyle Star gazetesinden kovuldu.  Star gazetesinin herkese saldırmasıyla ünlü sansasyonel yazarı Cem Küçük uzun bir süredir yazılarıyla hükümet ve Beştepe kanadıyla birlikte medyada da üslubundan dolayı yoğun eleştiri alıyordu. 

Daha önce çeşitli vesilelerle Cem Küçük’ün yazdığı yazılardan duyulan rahatsızlık dile getirilmişti. Son olarak da Cumhurbaşkanlığı’nın gezisine davetli olduğu halde uçağına alınmamış bu olay da medyada büyük yankı uyandırmıştı.

BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA...

Cem Küçük ile ilgili bardağı taşıran son damla önceki gün Rasim Ozan’ın askeri savcılığa çağırılmasıyla ilgili kaleme aldığı yazı oldu. Cem Küçük yazısında TSK’daki Paralel Yapı’nın darbe hazırlığında olduğunu ve bu kişilerin mutlaka ordudan atılması gerektiğini vurgulamıştı. Cem Küçük’ün Rasim Ozan ile ilgili bu yazısı bardağı taşıran son damla oldu. Cem Küçük, Rasim Ozan’ın tutuklanabileceğini, vesayet günlerine geri dönülebileceğini ima etmişti. Bu yazı hem askeri hem de hükümet kanadında büyük rahatsızlık uyandırmıştı. Cem Küçük’ün kovulmasında bu yazının etkili olduğu söyleniyor.

Küçük'ün, "Star" ile ilişiğinin dün kesildiği öğrenildi ancak haber ancak bugün duyuldu.

Kaynak: superhaber.com

  :

  :

  :

  :

  "'Tetikçi' Cem Küçük Star gazetesinden kovuldu" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete