​TRT, Hakan Şükür’ü sansürledi

TRT, Milli Takım'da attığı 51 golle kırılması zor bir rekorun sahibi olan, Süper Lig'de 249 gol kaydederek zirvede bulunan, 38 golle Avrupa kupalarında en çok gol atan Türk futbolcu unvanını taşıyan Hakan Şükür’ü yok saydı.
Ekim ayındaki Çek Cumhuriyeti ve İzlanda maçları öncesinde “Unutulmaz Milli Maçlar” yayınında Şükür’ün gollerini sansürleyen TRT, önceki akşam da Fenerbahçe – Galatasaray maçı öncesi yayınladığı unutulmaz maçlar ve röportajlar bölümünde Hakan Şükür’ün adını anmadı.

HAKAN ŞÜKÜR YORUMLADI

“Yok artık!” dedirten sansürü yorumlayan Hakan Şükür şunları söyledi: “Maalesef son dönemlerde bu tarz durumlarla karşı karşıya geliyorum. Monaco’daki “Altın Ayak” ödülünü aldığımda da haber yayınlamamıştı. Artık büyük bir korku imparatorluğu döneminde yaşıyoruz. İnsanlar artık telefonlara dahi çıkmaya imtina ediyor. O partiyi destekleyenlere bir lafım yok. Ancak milletin kanalının sadece bir partinin sesi olması; ülkeye sayısız zaferler yaşatmış birinin yine milletin kanalında gollerinin gösterilmemesi üzücü. Bunları söylerken, programı yapan kişileri ve stüdyodaki arkadaşlarımı ayrı tutuyorum. Onlar da emekleri karşılığında para kazanmak için bu işi yapıyorlar…”

Kaynak: Millet Gazetesi

  :

  :

  :

  :

  "​TRT, Hakan Şükür’ü sansürledi" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete