AKP’li vekil tepki çekti

AKP'li vekil adayı Emine Çift'in oturuşu tartışma konusu oldu.
AKP MKYK Üyesi ve Zonguldak Milletvekili Adayı Emine Çift’in, seçim çalışmaları için bulunduğu Zonguldak’ın Kozlu ilçesinde, Kozlu Belediyesi’ni ziyareti sırasında çekilen bir fotoğrafı sosyal medyada partililerin tepkisine neden oldu.

Edinilen bilgilere göre, AKP MKYK Üyesi ve Zonguldak Milletvekili Adayı Emine Çift, 7 Haziran’da gerçekleştirilecek Genel Seçim öncesinde, 28 Nisan Salı gününü Kozlu ilçesindeki seçim çalışmalarına ayırdı. Partisinin Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Özdemir ile birlikte Kozlu Belediyesi’ne de bir ziyarette bulunan Çift’in, bu ziyaretine ait bir fotoğraf karesi ise sosyal medyada tepkilere neden oldu.

“Kozluyuz.Biz” adlı Facebook sayfasından paylaşılan fotoğrafa şu yorum eklendi:

“Şimdi Bu fotoğraf hakkında ne yazayım diye düşündüm ama sonra dedim ki ne far keder ! ZATEN KÖR BİR MİLLETİZ , Saygıdan Ahlaktan bahseden bir partinin Bayan milletvekili adayının makama olan saygısının bir resmidir bu …

Kızlı erkekli oturmanın ahlaksızlığından bahsedenler , erkeklerin karşısında oturmasını bırak , o makamı temsil eden kişilere yaptıkları en büyük saygısızlık aslında .. KOZLU Halkına saygısızlıktır bu. Siyasi görüşleri ne olursa olsun bu kabul edilmemelidir.

Sizden özür de beklemiyoruz, çünkü burada oturduğunuz gibi samimiyetsiz olduğunuzu biliyoruz.”

  :

  :

  :

  :

  "AKP’li vekil tepki çekti" hakkında Tweetler

  DİĞER POLİTİKA HABERLERİ