​Melih Gökçek Saadet Partisi'nin bayraklarını toplattı

Yarın Ankara'da Aday Tanıtım Şöleni öncesi kentin ana arterlerinde yapılan bayraklama çalışması yapan Saadet Partisi'nin tüm bayrakları zabıtalar tarafından toplatıldı.
Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi, "Milli İttifak" adıyla birleşerek seçime ortak liste ile girmeye karar vermişti.

Saadet Partisi’nin Ankara’da adaylarını tanıtacağı program öncesi şehrin belirli yerleri Saadet Partisi bayraklarıyla süslenmişti.

TALİMAT BAŞKANDAN

Bütün izinler alınmasına rağmen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in talimatı ile bayraklar bugün tek tek kesildi.

İddiaya göre, haberin duyulması üzerine olay yerine giden ve zabıta ekiplerine bayrakların neden toplatıldığını soran Saadet Partisi Ankara temsilcileri, zabıtaların kendilerine bayrakların kesilme emrini bizzat Melih Gökçek’in verdiğini söylediğini aktardı.

"İŞİMDEN OLURUM"

Zabıtalardan biri “AKP’nin bayraklarına dokunmamamızı söylüyor. Bu bayrakları kesmemizi Melih Gökçek istiyor. Ben bu bayrakları kesmezsem işimden olurum. Yapacak bir şey yok. Arkadaşlarımız asgari ücretlerle çalışan insanlar. Bayrakları kesmek ben de istemezdim” dedi.

İşte sosyal medyada paylaşılan o fotoğraflar:Kaynak: Abdullah Özbay/Milli Gazete

  :

  :

  :

  :

  "​Melih Gökçek Saadet Partisi'nin bayraklarını toplattı" hakkında Tweetler

  DİĞER POLİTİKA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete