Günün Videosu

Cinayet polise sorduğu soruyla ortaya çıktı

"Dolandırıcılık", "yaralama" ve "tehdit" suçlarından arandığı için kendisini durduran Atatürk Havalimanı'ndaki polislere, "Karımı öldürdüğüm için mi beni gözaltına alıyorsunuz " diye soran şüphelinin eşini öldürdüğü ortaya çıktı.
"Dolandırıcılık", "yaralama" ve "tehdit" suçlarından aranan R.G (44), dün 6 yaşındaki kızıyla Gürcistan'dan İstanbul'a geldi.

Hakkındaki arama kararı nedeniyle kendisini durduran polis ekiplerine, "Karımı öldürdüğüm için mi beni gözaltına alıyorsunuz?" diye soran R.G, Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği'ne götürüldü.

Şüphelinin, emniyetteki ifadesinde "Gürcistan'da eşim Esmira Bairomova ve iki çocuğumla birlikte yaşıyorduk. Beni aldattığını düşündüğüm için eşimle kavga ettim ve onu boğarak öldürdüm. Daha sonra 6 yaşındaki kızımla İstanbul'a hareket ettik" dedi.Bunun üzerine, emniyet yetkilileri Gürcistan polisiyle irtibata geçerek, şüphelinin belirttiği ev adresini verdi.

Gürcistan polisi, söz konusu adreste Bairomova'nın cesedinin bulunduğunu İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne yazıyla bildirdi.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan R.G, adliyeye sevk edildi.

Öte yandan, şüphelinin 6 yaşındaki kızının Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'ne teslim edildiği öğrenildi.

  :

  :

  :

  :

  "Cinayet polise sorduğu soruyla ortaya çıktı" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete