​Engelli çocuğa bunu yaptılar

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde bulunan gençlik, eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çocuklara kötü muamele yapıldığı ortaya çıktı.
İddiaya göre olay, Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde meydana geldi. Sosyal medyaya düşen görüntüye göre, yaramazlık yapan engelli bir çocuk elbiseleriyle banyoya sokuluyor. Önce sıcak su ardından soğuk su ile yıkanıyor.

Çocuk, üzerine sıkılan su için ‘Çok sıcak’ diyor. Olayı gerçekleştirdiği iddia edilen M.A. isimli kadın, çocuğun önce kazağının içine sonra da pantolonuna su tutuyor. Bu sırada M.A., kahkalarla gülüyor. Kötü muameleye maruz kalan çocuk, sesini çıkartmıyor. M.A. sesini çıkartmayan çocuğun elbiselerine su tutarak, ‘Yapacak mısın bir daha? Gel deyince gelmemeler, git deyince gitmemeler… Söz ver bakayım’ diye tepki gösteriyor. O sırada orada bulanan ve görüntüde yüzü gözükmeyen bir erkek ise ‘Isındı çocuk, yanıyor alev alev. Serinlet çocuğu’ diyerek kadına direktifler veriyor. Görüntüde yer alan kadının olayın ortaya çıkmasından sonra 5 gün izne ayrıldığı belirtildi.

Yetkililer olayla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

  :

  :

  :

  :

  "​Engelli çocuğa bunu yaptılar" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete