Genç kadına otomobiliyle çarptı, arkasına bakmadan kaçtı

Ankara’da kaldırıma boşaltılan kum yığını nedeniyle yol kenarından yürümek zorunda kalan bir kadın, hızla gelen bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti. Sürücü ise aracıyla kayıplara karıştı. Kaza, sabah saatlerinde Altındağ...
Ankara’da kaldırıma boşaltılan kum yığını nedeniyle yol kenarından yürümek zorunda kalan bir kadın, hızla gelen bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti. Sürücü ise aracıyla kayıplara karıştı.

Kaza, sabah saatlerinde Altındağ ilçesi Özalp Caddesi'nde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, kaldırım kenarına boşaltılan kum yığını nedeniyle yol kenarından yürümek zorunda kalan Lale Bişi’ye (33) plakası belirlenemeyen kırmızı renkli bir otomobil çarptı. Aracın sürüklediği kadın feci şekilde can verdi. Sürücü ise hızla buradan kaçtı. Polis ekipleri kaza yerine gelip, inceleme yaptı. Görgü şahitlerinin ifadelerine başvuran polis, çarpan aracı ve sürücüyü bulmak için çalışma başlattı.

Ölen kadının olay yerine gelen yakınları sinir krizi geçirdi. Genç kadının cesedi savcının yaptığı incelemenin ardından morga kaldırıldı.


  :

  :

  :

  :

  "Genç kadına otomobiliyle çarptı, arkasına bakmadan kaçtı" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ