Genç kızı taciz edip dereye attı

Zonguldak'ta bir şahıs genç kızı taciz edip dere yatağına attı.
Zonguldak Adliyesi 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada Beycuma M Tipi Kapalı Cezaevi’nden sabah erken saatlerde Zonguldak Adliyesi’ne getirilen tutuklu sanık Burhan T., hakim karşısına çıktı.

Mağdur S.Ç. ve taraf avukatlarının da katıldığı karar duruşmasında son sözleri sorulan Burhan T.,

“Benim kesinlikle taciz etmek ve dereye atmak gibi bir amacım yoktu. Olay günü alkollüydüm, kendisi de yanımdan geçerken bana gülümsedi. Ben de ona arkadaşlık teklif etmek istedim.

Yanına gittiğimde korktu ve çığlık attı. Ben de ağzını kapatmak zorunda kaldım. Sonra itişmeye başladık, itişme sebebiyle kendisi dereye düştü. Dereye düşerken çantası benim kolumda kaldı. Bu sebeple hırsızlık suçlamasını da kabul etmiyorum”
dedi.

BASİT CİNSEL SALDIRI

Mahkeme heyeti, basit cinsel saldırı, hürriyetinden yoksun kılma ve hırsızlık suçlarından yargılanan Burhan T’ye basit cinsel saldırı suçundan 5 yıl, hürriyetinden yoksun kılma suçundan 3 yıl, hırsızlık suçunu işlemediği ancak yağma suçunu işlediği gerekçesiyle yağma suçundan da 1 yıl 8 ay olmak üzere toplam 9 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi.

NE OLMUŞTU?

Karaelmas Mahallesi İstasyon Caddesi'nde, 7 Kasım’da İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekiplerince dere yatağından kurtarılarak Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan S.Ç., kendisine cinsel tacizde bulunmak isteyen kişi tarafından çantasının gasp edilerek dere yatağına itildiğini ileri sürmüştü.

Olay sonrası harekete geçen emniyet güçleri Burhan T.’yi gözaltına almıştı. Daha sonra adliyeye sevk edilen Burhan T. çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. 

Kaynak: İHA

  :

  :

  :

  :

  "Genç kızı taciz edip dereye attı" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ