​İstanbul-Antalya yolu ulaşıma kapandı

İstanbul-Antalya yolunun Bilecik kesiminde meydana gelen zincirleme trafik kazasında, bir çok araç birbirine girdi. Kaza nedeniyle yol trafiğe kapandı.
Bilecik’i etkisi altına alan kar yağışı, İstanbul – Antalya yolunda buzlanmaya neden oldu. Şelale rampalarında, buzlanma nedeniyle meydana gelen trafik kazasında, 10′dan fazla araç birbirine girdi.Kazada ölen yada yaralanan olmazken maddi hasar meydana geldi.Kaza nedeniyle, İstanbul – Antalya yolu ulaşıma kapandı. Yaklaşık yarım saattir kapalı olan yolda kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Ekipler, yolu açmak için büyük çaba harcarken, sürücülerin, hem gidiş hem de geliş yollarında buzlanmaya dikkat etmeleri istendi.

  • Ersin Kaya
    İstanbul Antalya Yolu Ersin Kaya - 6 Şubat 2016 Sevgili editör...İstanbul Antalya yolu kapanmaz...İstanbul-Kocaeli yolu kapanır, Adapazarı- Bilecik yolu kapanır, Afyon- Isparta yolu kapanır ama İstanbul Antalya kapanmaz...İstanbul nereee Antalya nere, arada mevsim farkı var...senin söylediğinle Sakaltutan kardan kapandığında , İstanbul Erzurum yolu kapandı haberi arasında hiç fark yok. Yazabiliyor musun böyle bir haber ?..., yazamazsan bunu da yazamazsın. Halka kaliteli haberler yapın hem halk eğitilsin hem siz hak ettiğiniz yerde olun...saygılar...

:

:

:

:

"​İstanbul-Antalya yolu ulaşıma kapandı" hakkında Tweetler

DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

KARŞI VİDEO
https://twitter.com/KarsiGazete