Metrobüste bir kadına cinsel saldırıda bulunan adam diğer yolcular tarafından dövüldü

İstanbul'da metrobüste bir kadına cinsel saldırıda bulunduğu belirtilen şahıs yolculardan dayak yedi. Şahsın TÜBİTAK'ta çalıştığı iddia edildi.
Genç kadın, metrobüste yanına oturan bir erkek tarafından tacize uğradığını duyurdu. Cinsel saldırıda bulunduğu belirtilen şahıs metrobüste yolcular tarafından darp edildi. soL Haber Portalı'nın haberine göre, cinsel saldırıda bulunan adamın görüntülerini Facebook'ta paylaşan kadın, yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Bu adam beni metrobüste taciz etti! Yanımda oturuyordu, eliyle benim vücuduma, belime, göğsüme, cinsel organıma dokundu. Yolcular durumu fark edip müdahale ettiler. O kadar korktum ki şikayetçi olmak bile istemedim. İlk şoku atlattıktan sonra şikayetçi olmaya karar verdim. Şu anda Zincirlikuyu istasyonunda 45 dakikadır polis bekliyoruz. Lütfen siz de ses çıkarın, bu haberi yayın. Yayın ki korksunlar, rezil olmaktan korksunlar!"

Şahsın TÜBİTAK'ta çalıştığını söyleyen genç kadın, hakkında şikayetçi olduğunu ve yasal süreci başlattığını duyurdu.Kaynak: haber.sol.org

  :

  :

  :

  :

  "Metrobüste bir kadına cinsel saldırıda bulunan adam diğer yolcular tarafından dövüldü" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete