Polis merkezine silahlı saldırı!... 1'i polis 2 yaralı!

Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde bugün bir grup PKK'lı terörist, Hükümet Konağı binasında bulunan Şehit Murat Akancay Polis Merkezi'ne otomatik silahlarla ateş açtı.
Teröristlerce açılan ilk ateşte 1 polis memuru ile yoldan geçen 1 kişi yaralandı. Polislerin karşılık vermesi üzerine çıkan çatışmanın ardından kaçan teröristleri etkisiz hale getirmek için ilçede kapsamlı operasyon başlatıldı.

Cizre İlçesi'nde bulunan Orhan Doğan Caddesi üzerindeki Hükümet Konağı binasında yer alan Şehit Murat Akancay Polis Merkezi'ne bir grup PKK'lı tarafından bugün saat 14.00 sıralarında otomatik silahlarla saldırı düzenlendi. Saldırıda 1 polis memuru ile yoldan geçen 1 kişi yaralandı.

Merkezdeki polislerin de anında karşılık vermesiyle bir süre çatışma çıktı. Yoğun ateş altında kalan teröristler ara sokaklara kaçtı. Kaçan PKK'lıları etkisiz hale getirmek için özel harekat polislerinin de katılımıyla kapsamlı operasyon başlatıldı. Cizre'de zırhlı araçlarla geniş güvenlik önlemleri alındı. Hastaneye kaldırılan polis ve diğer yaralanın tedavisi sürüyor.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "Polis merkezine silahlı saldırı!... 1'i polis 2 yaralı!" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete