Tuzla'daki öğretmen cinayetinde ilginç detaylar

Tuzla'da tarih öğretmeni Fatma Kaymakçı cinayetine ilişkin aranan zanlının iki cinayetten daha arandığı; ayrıca 2011'de erasmus programıyla gittiği Paris’teki sevgilisinin de kayıp olduğu ortaya çıktı.
İstanbul Tuzla'da öldürülen tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı'nın katil zanlısı olarak aranan Atalay F.'nin iki kişiyi daha öldürmek suçundan arandığı ortaya çıktı.

Fatma Kayıkçı'nın cesedi iki gün önce Tuzla'da boş bir arazide bulunmuştu. 

Öğretmenin komşusu olan katil zanlısının, evinden alınan parmak izi sonucu, gerçek kimliğinin Atalay F., olduğu tespit edildi.

Zanlının, 16 Eylül 2013'de Tümgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan'ın TÜBİTAK'ta çalışan oğlu Göktuğ Demirarslan ve kız arkadaşını öldürmek suçundan arandığı ortaya çıktı.

ODTÜ DOKTORALI

O dönem ODTÜ biyoloji bölümünde doktora yaptığı belirlenen zanlının, olaydan sonra sahte kimlikle Yunanistan'a kaçtığı ve bir süre sonra İstanbul'a gelerek burada yaşamaya başladığı ve çevresine kendisini farklı kimlikle tanıttığı, yakalanmamak için de girdiği işlerde sigorta yaptırmadığı öğrenildi.

PARİS'TEKİ SEVGİLİSİ DE KAYIP

Şüphelinin erasmus programıyla gittiği Paris’teki sevgilisi Olga Seregina’nın da 2011 yılından bu yana kayıp olduğu da tespit edildi.

İl dışına kaçtığı düşünülen Atalay F. aranıyor.Öte yandan Fatma Kayıkçı'nın cesedini bavul ile taşıdığı belirlenen katil zanlısının o anlarda güvenlik kamerasına yansıyan yeni görüntüleri ded ortaya çıktı.

Yalıboyu Caddesi Postane Mahallesi Tarih Sokak Yenilmez Apartmanında oturan Fatma Kayikci'nin evinden gelen bağrışma sesleri üzerine komşuları durumu polise bildirmişti.

Kimsenin bulunmadığı dairede bazı eşyaların dağınık olduğunu gören polis ekipleri, tarih öğretmeni olduğu ve özel ders de verdiği öğrenilen iki çocuk annesi Kayıkçı'nin cesedini 28 Mayıs'ta evinin yakınında çalılıkların arasında bulmuştu.

Kaynak: NTV

  :

  :

  :

  :

  "Tuzla'daki öğretmen cinayetinde ilginç detaylar" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete