Uçağı kaçırınca intihar etti!

Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen olayda, uçağını kaçıran İngiliz yolcu havalimanının tuvaletinde intihar etti.
Dehşet verici olay Atatürk Havalimanı’nda yaşandı.  Türk Hava Yolları’nın TK- 1986 sefer sayılı uçağıyla dün gece saat 21.58′de Londra’dan Atatürk Havalimanı’na gelen ve transit olarak saat 00.15′te Erbil’e gidecek olan  50 yaşındaki İngiliz vatandaşı  Jacqueline  Anne Sutton,  uçağını kaçırdı.

“YENİ BİLET ALMALISINIZ”

Bunun üzerine transit yolcu bankosuna başvuran Sutton, yer hizmeti  görevlilerine  ne yapması gerektiğini sordu. Görevlilerden uçağını kendisinin kaçırdığı için yeni bir bilet alması gerektiğini öğrenen Sutton, daha sonra bilet satış ofisine yönlendirildi. Ancak parası olmadığını ifade eden Sutton bir süre ağladıktan sonra dış hatlar terminali geliş katında transit bölümdeki tuvalete gitti.

TUVALETTE KENDİNİ ASTI!

Burada ayakkabılarının bağcıklarını çözerek kendisini tuvalet kapısının arkasındaki askıya asan Sutton’un intihar ettiği  tuvalete giren 3 Rus yolcu tarafından fark edildi. Rus yolcuların görevlileri haber vermesinin ardından olay yerine sağlık ekipleri İngiliz uyruk yolcunun öldüğünü anlayınca polise haber verildi. Bunun üzerine olay yerine gelen polis ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından Sutton cenazesi polisler tarafından 215 no’lu köprüden indirilerek aprona gelen cenaze aracına konulup Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "Uçağı kaçırınca intihar etti!" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete