Yalova'da cinsel organı kesilmiş erkek cesedi bulundu

Yalova'nın Altınova ilçesi Tavşanlı beldesinde jandarma ekipleri ihbar üzerine bir benzin istasyonunda, erkeklik uzvu ve kolları kesilmiş bir erkek cesedi buldu.
Yalova'nın Altınova ilçesi Tavşanlı beldesinde bir benzin istasyonunda erkeklik uzvu ve kolları kesilmiş bir erkek cesedi bulundu.

ÖLDÜRÜLMEDEN ÖNCE İŞKENCE GÖRDÜĞÜ TESPİT EDİLDİ

Edinilen bilgiye göre, ihbar üzerine Zuhal Kent yakınlarında kullanılmayan bir benzin istasyonuna giden jandarma ekipleri, benzin istasyonu girişindeki bir kanalda 33 yaşında erkek cesedi buldu. Kan kaybından öldüğü anlaşılan şahsın Hasan İncirlikuş olduğu tespit edildi. Erkeklik uzvu ve kolları kesilmiş haldeki İncirlikuş'un öldürülmeden önce işkence gördüğü ve daha sonra da aynı güzergahta bulunan boş benzin istasyonuna bırakıldığı anlaşıldı. Ceset, otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Merkezi'ne gönderildi.

İLÇEYE 5 AY ÖNCE GELMİŞ

10 yıl önce Giresun'dan gelerek Altınova'daki tersanelerden birinde kaynakçı olarak çalışan Hasan İncirlikuş'un beş ay önce Yalova-Karamürsel yolu üzerinde bir arkadaşına ait dükkanda kamyonlara yağ satmaya başladığı öğrenildi. Yağ dükkanının esas sahibi olan arkadaşının cezaevinde bulunması nedeni ile dükkanı emaneten işleten İncirlikuş'un Zuhal Kent'te oturduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "Yalova'da cinsel organı kesilmiş erkek cesedi bulundu" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete