Efsane yılan oyunu yıllar sonra geri dönüyor

Nokia'nın 6110 model cep telefonlarında yer alan dünya çapında hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan 'Yılan Oyunu' yeni versiyonuyla geri dönüyor.
Finlandiya merkezli Nokia'nın ilk olarak 1997 yılında piyasaya sürdüğü Nokia 6110 model cep telefonlarında yer alan ve kısa sürede dünya çapında hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan 'Yılan Oyunu' yeni versiyonuyla geri dönüyor.

YENİDEN MODERNİZE EDİLDİ

'Snake Rewind' isimli oyun önümüzdeki hafta iOS, Android ve Windows platformlarında kullanıma sunulacak. Oyunun ilk versiyonunun da yapımcısı olan Taneli Armanto, 'Rumilus Design' isimli şirket adına oyunu modernize etti.

BONUS VE EXTRA BÖLÜMLER EKLENDİ

Oyunu 1997 versiyonunu baz alarak oluşturduğunun altını çizen Armanto, akıllı telefonlar için geliştirdiği versiyonda eski özelliklere ilaveten bonus seçenekleri ve ekstra bölümler gibi yeniliklerin yer alacağını duyurdu.

2011'e kadar 16 yıl boyunca Nokia'da görev alan Armanto'nun ürettiği oyun, 400 milyondan fazla Nokia cihazında yer alarak tarihin en çok oynanan oyunu olmuştu. 14 Mayıs'ta kullanıma girecek olan oyunun ücretsiz olacağını duyuran şirket, sadece oyunun ekstra özelliklerinden yararlanmak isteyen kullanıcılardan ücret talep edileceğini belirtti.

  :

  :

  :

  :

  "Efsane yılan oyunu yıllar sonra geri dönüyor" hakkında Tweetler

  DİĞER BİLİM & TEKNOLOJİ HABERLERİ