İşte karşınızda iPhone 6S ve iPhone 6S Plus!

Son zamanlarda hakkında onlarca iddia ortaya atılan iPhone 6s, iPhone 6s Plus'ın iskelet fotoğrafları ortaya çıktı.
Apple'ın ara model olarak kullandığı büyük yeniliklere gitmekten kaçındığı S serisinin yeni modeline ait olduğu belirtilen fotoğraflar, konuyla ilgili isabetli tahminleri ile bilinen 9to5mac.com'da yayınlandı.

Fotoğraflar
dışında ise cihazın teknik özellikleriyle ilgili yeni bir bilgi bulunmuyor. Peki iPhone 6S nasıl olacak?iPhone 6S, uzun zamandır konuşulan ama bir türlü gerçek olmayan safir ekran hayalini gerçek yapacak. Şimdilik sadece akıllı saati Watch’ta safir ekran kullanabilen Apple’ın, iPhone 6S’te safir ekranla geleceğine kesin gözüyle bakabiliriz.

GEÇİŞ YAPMAYA HAZIRLANIYOR OLABİLİR

Daha da ilginç olan iddia ise, Apple’ın iPhone 6S’te OLED ekran teknolojisine geçiş yapacağını söylüyor. Bugüne dek OLED’in ekmeğini fazlasıyla yiyen isim Samsung ve Galaxy S serisi telefonları olmuştu. Ama şimdi Apple da, OLED teknolojisine geçiş yapmaya hazırlanıyor olabilir.Kaynak: Hürriyet

Ekrana ne kadar basınç uyguladığınızı anlayan Forece Touch özelliği de, iPhone 6S’te kendine yere bulabilir. 

iPhone 6S hakkında ortaya atılan son iddia ise, Apple’ın ilk modelden bu yana vaz geçmediği fiziksel ana ekran tuşunun kaldırılacağı ve yerini sanal bir tuşa bırakacağı. Ama bize sorarsanız bu iddianın gerçeğe dönüşme ihtimali son derece düşük. Apple, bilindiği gibi bu tuşu, aynı zamanda parmak izi okuyucu olarak da kullanıyor ve ondan vaz geçmesi pek mümkün görünmüyor.

  :

  :

  :

  :

  "İşte karşınızda iPhone 6S ve iPhone 6S Plus!" hakkında Tweetler

  DİĞER BİLİM & TEKNOLOJİ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete