İşte yeni iPhone'nun görüntüleri

Apple'nin ucuz fiyatlı son telefonu olması beklenen IPhone 6C'nin görüntüleri basına sızdı.Merakla beklenen o cihaz nasıl olacak?
Dünya'nın teknoloji devi Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile pazardaki yerini yükseltirken Apple'nin  daha uygun fiyata sahip bir iPhone modeli üretmesi merakla bekleniyordu. iPhone 5s ve iPhone 5c ile izlediği politikayı devam ettirmeyen Apple’ın, bu yılın sonlarına doğru yeni iPhone’u ile sürpriz yapacağı iddia ediliyor.

Phone 6c’ye ait olduğu düşünülen fotoğraflar Fransa kaynaklı NowhereElse sitesi sayesinde ortaya çıktı. 

Fotoğraflarda iPhone 6c’nin kasası tüm ayrıntıları ile görünüyor. Cihazın dışa doğru çıkıntılı iSight kamera ile geleceği tahmin edildiği için kasanın kamera bölümünde iPhone 5c’nin kasasına göre farklılıklar bulunacak.

iPhone 6c’nin kasasının alt bölümünde bulunan mikrofon ve hoparlör delikleri de iPhone 5c’nin kasasından çok farklı bir yapıya sahip. Dört sağa dört sola konumlandırılmış bu delikler iPhone 6c’nin daha iyi ses çıkışı vermesini ve daha iyi ses kaydı yapmasını sağlayabilir.

DigiTimes’ın iddialarına göre ise Apple; iPhone 4s, iPhone 5s ve iPhone 5c’yi piyasadan silerek iPhone 6c’yi tanıtacak. 4.7 inç ekran boyutuna, plastik kasaya ve farklı renk seçeneklerine sahip olması beklenen iPhone 6c’nin fiyatı ise 400 ile 500 dolar arasında olacağı söyleniyor. Bakalım Apple iPhone 5c ile izlediği politikayı iPhone 6c ile devam ettirecek mi?

  :

  :

  :

  :

  "İşte yeni iPhone'nun görüntüleri" hakkında Tweetler

  DİĞER BİLİM & TEKNOLOJİ HABERLERİ