Stephen Hawking'den genç kızlara paralel evren müjdesi

Ünlü fizikçi Stephen Hawking, One Direction (1D) grubunun dağılacağı ile ilgili iddiaları yanıtladı.
Dünyaca ünlü astro-fizikçi Stephen Hawking, hologram ile katıldığı bir etkinlikte, One Direction (1D) grubunun dağılacağı korkusuyla yaşayan kızların gönüllerine su serpti.
 
Sputnik haber Ajansı’nın haberine göre, ALS hastası olan Stephen Hawking, ilk kez 3 boyutlu teknolojiye (3D) başvurdu ve Avustralya’daki Sydney Opera Evi’nde düzenlenen bir etkinliğe katıldı. 

İngiltere’deki Cambridge Üniversitesi’ndeki ofisinden gerçek zamanlı olarak dinleyicileriyle buluşan ve hastalığından evrenin gizemlerine kadar çeşitli konularda konuşan Hawking, One Direction’ın sevilen üyesi Zayn Malik’in gruptan ayrılması konusunda ise ‘hâlâ bir umut olabileceğini’ savundu.
 
“1D’NİN PARÇALANMASININ KOZMOLOJİK ETKİSİ”
 
Hawking’e konuşmasının ardından şöyle bir soru geldi: “Zayn’ın One Direction’ı bırakması ve dünya genelindeki milyonlarca genç kızın kalbini kırmasının kozmolojik etkileri nelerdir?”
 
PARALEL EVRENDE HER ŞEY MÜMKÜN
 
Ünlü fizikçinin bu ilginç soruya verdiği cevap ise yine dahiceydi: “Sonunda ‘önem arz eden’ bir soru geldi. Kalbi kırık kızlara tavsiyem şudur: Kuramsal fizik çalışmalarını yakından takip etsinler.

Çünkü bir gün birden fazla evren olduğuna dair bir kanıt yakalayabiliriz. Böylece kendi yaşadığımız evrenin dışında başka bir evren olduğu ihtimali imkânsızlıktan çıkar. Ve o başka evrende Zayn hala One Direction üyesi olabilir.”

 
ZAYN MALİK’LE BU DÜNYADA OLMAZSA BAŞKA DÜNYADA…
 
‘Bilimsel açıklamasını’ bir adım ileriye götüren Hawking, kızlara kalplerinden geçenin o kadar da imkansız olmadığının sinyalini verdi: “Zayn yüzünden kalbi kırılan bu kızlardan biri paralel evrende Zayn’la evli ve mutlu olduğunu da hayal edebilir.”

  :

  :

  :

  :

  "Stephen Hawking'den genç kızlara paralel evren müjdesi" hakkında Tweetler

  DİĞER DÜNYA HABERLERİ