Gül, sonunda Davutoğlu’na patladı

TÜBİTAK’IN eski başkanı Yücel Altunbaşak’ın “paralel” iddiasıyla gözaltına alınması sırasında, Abdullah Gül’ün, Davutoğlu’nu arayarak, “Artık bu kadar da olmaz Ahmet Bey” diye tepki gösterdiği belirtiliyor.
TÜBİTAK’ın eski başkanı Yücel Altunbaşak’ın “paralel” iddiasıyla gözaltına alınması sırasında, Abdullah Gül’ün, Davutoğlu’nu arayarak, “Artık bu kadar da olmaz Ahmet Bey” diye tepki gösterdiği belirtiliyor.

Erdoğan‘ın Erivan’da maç izlemesiyle ilgili “Ortamı yumuşatmayı amaçlarken karşı tarafın eline koz verdi ve bizim üzerimize gelmeyi sağladı” diyerek tepki gösterdiği 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’den yanıt geldi: Herhalde bir yanlış anlama vardır.
 
GÜL’DEN DAVUTOĞLU’NA TÜBİTAK RİCASI
 
Kamuoyunda büyük tartışmalara yol açan TÜBİTAK operasyonu ile ilgili ilginç bir ayrıntı ortaya çıktı. İstifa ettikten 4 gün sonra gözaltına alınan TÜBİTAK eski Başkanı Yücel Altınbaşak’ın, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile AKP Hükümeti’ni karşıya getirdiği belirlendi.

Gül’ün, Altanbaşak’ın gözaltına alınması üzerine Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu arayarak, devreye girmesini istediği kaydedildi. Gül’ün, bu esnada operasyonlar konusunda Davutoğlu’na sitemde de bulunduğu belirtildi.

Kaynak: Taraf

  :

  :

  :

  :

  "Gül, sonunda Davutoğlu’na patladı" hakkında Tweetler

  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete