Latif Erdoğan'a dayak olayında iki gözaltı!

MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener ile ilgili kaset iftirasını ortaya atan Latif Erdoğan'ın Beşiktaş'ta bir televizyon programına katılmak üzereyken asansörde darp edildiği iddiasıyla ilgili soruşturmada 2 kişi gözaltına alındı.
Kağıthane'de gözaltına alınan şüpheliler, savcılık talimatıyla Emniyet Müdürlüğü'ne getirilmeden adliyeye götürüldü. Şüphelilerin ifadelerinin savcı tarafından alınacağı öğrenildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturmada, polis, güvenlik kameralarını inceleyerek şüphelilerin kimliklerini tespit etti. Zanlıları yakalamak için başlatılan operasyonlarda onlarca adrese baskın yapıldı. Bugün akşam saatlerinde Kağıthane Sanayi Mahallesi'ndeki bir adrese baskın yapan dedektifler, şüpheliler 31 yaşındaki  Mehmet D. ile 24 yaşındaki Oğuz T.'yi gözaltına aldı.

SAVCI SORGULAYACAK

Şüpheliler savcılık talimatıyla Emniyet Müdürlüğü'ne getirilmeden doğrudan Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na götürüldü. Zanlıların  ifadesinin savcılık tarafından alınacağı belirtildi. 

ASANSÖRDE SALDIRDILAR

Beşiktaş’ta bulunan bir haber kanalının otoparkında dün gece meydana gelen olayda, Latif Erdoğan'ın, asansör önünde fotoğraf çektirme bahanesiyle yanına yaklaşan 2 kişinin yumruklu saldırısına uğradığı iddia edilmişti. Latif Erdoğan, televizyon programına katılmış, programın bitiminden sonra da Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek 2 kişiden şikayetçi olmuştu.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "Latif Erdoğan'a dayak olayında iki gözaltı!" hakkında Tweetler

  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete