Havuz medyasının yeni hedefi Hayrünnisa Gül

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün kitabı ile ilgili tartışmalar devam ediyor.
Gül'ü açıktan hedef almaya başlayan yandaş medya, bugün de Gül'ün eşi Hayrünnisa Gül'ü hedef aldı.

Erdoğan'a aşık olduğunu söyleyen işadamı Ethem Sancak'a ait olan Güneş gazetesi, bugün "Bu muydu intifadanız" manşeti ile çıktı.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Köşk'e veda ettiği resepsiyonda eşi Hayrunnisa Gül'ün söylediği “Asıl intifadayı ben başlatacağım” sözlerini hatırlatan gazete, "O intifada meğer Ahmet Sever’in kitabıyla yakılan fitne ateşiymiş" ifadelerini kullandı.

İSRAİL KİM

Gazete, manşetten verdiği haberde şu ifadeleri kullandı:

"Sever’in Erdoğan’ı itibarsızlaştırmak için yazdığı kitaptan önce Hayrinusa Gül, eşinin görev süresinin dolması nedeniyle organize edilen veda resepsiyonunda sinyali vermişti. Hayrunisa Gül, “Şimdi susuyorum, ama fazla susmayacağım; asıl intifadayı ben başlatacağım” demişti.

Hayrunisa Gül’ün bu sözlerinden sonra, Ahmet Sever’in AK Parti içine nifak sokmak için kitap yazması, intifadanın fitilinin ateşlendiği yorumlarına neden oldu. (...) Hayrunnisa Gül’ün “Filistinlilerin İsrail’e karşı başlattıkları ayaklanma” anlamına gelen ‘intifada’ kavramı ile “Asıl İntifadayı ben başlatacağım” sözleri “burada İsrail kim?” şeklinde eleştirilere neden olmuştu."


Kaynak: Odatv

  :

  :

  :

  :

  "Havuz medyasının yeni hedefi Hayrünnisa Gül" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete