Ünlü aktörün sağlık durumu kötüye gidiyor

Harry Potter, Fil Adam,V For Vandetta gibi efsane birçok filmde rol almış John Hurt'un sağlık durumunun kötüye gittiği öğrenildi.
Harry Potter, Fil Adam, V For Vandetta gibi efsane birçok filmde rol almış kanser hastası usta oyuncu John Hurt'un sağlık durumunun kötüye gittiği öğrenildi.

ERKEN TEŞHİS İŞE YARAMIYOR
 

75 yaşında pankreas teşhisi konulan ünlü oyuncunun sağlık durumunun gün geçtikçe kritikleştiği öğrenildi. Pankreas kanserinin erken teşhis edilmesi, çabuk iyileşeceği konusunda herkesi ümitlendirmişti. Fakat alınan son bilgilere göre Hollywood'un sevilen oyuncusu radyoterapi tedavilerine pek olumlu yanıt vermiyor.ÜMİTLER TÜKENMEK ÜZERE

Pankreas kanserinin teşhis edildiği ilk zamanlarda sevilen oyuncu '' Bende pankreas kanserinin erken safhası teşhis edildi. Radyoterapi tedavisi göreceğim ve sonucunun tatmin edici olacağını düşünüyorum.'' demişti. Fakat doktorlarının verdiği bilgiye göre sağlıklı günlerine dönme ümitleri artık tükenmekte.

BAFTA ÖDÜLÜ VAR

İngiliz film ve dizi oyuncusu John Hurt, Harry Potter, Fil Adam, V for Vendetta, Hellboy gibi filmlerde oynamıştı. John Hurt, aynı zamanda Geceyarısı Ekspresi filmindeki rolüyle Akademi Ödüllerine aday olmuştu. İki Akademi ödülü adaylığı bulunan oyuncunun bir Altın Küre Ödülü ve dört BAFTA ödülü bulunuyor.

PANKREAS KANSERİ

Pankreas kanseri, yağ ve proteinlerin sindirilmesine yardımcı olan enzimlerin üretilmesi ve aralarında insülinin de bulunduğu hormonları salgılamak gibi temel işlevleri bulunan pankreastaki sağlıklı hücreler anormalleşerek hızla çoğalmaları sonucu ortaya çıkan bir hastalıktır. Anormal hücreler, pankreas'ta kist olarak adlandırılan bir kütle meydana getirirler.

PANKREAS KANSERİ BELİRTİLERİ

Sarılık, karaciğer büyümesi, sindirim güçlüğü, kilo kaybı, ağrı, iştahsızlık, kaşıntı, diabetes mellitus, bulantı, karında hassasiyet, karın boşluğunda sıvı birikmesi.Hastalık sarılık olarak kendini gösterdiğinde, genellikle tehlikeli safhada olduğunu göstermektedir.

  :

  :

  :

  :

  "Ünlü aktörün sağlık durumu kötüye gidiyor" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete