AKP'de o isim adaylıktan çekildi!

AKP Balıkesir 6. sıra milletvekili adayı Emin Mehmet Karatan, adaylıktan çekildiğini açıkladı.
AKP Balıkesir 6. sıra milletvekili adayı Emin Mehmet Karatan sağlık ve iş durumunu gerekçe göstererek adaylık görevinden çekildiğini söyledi.

1 Kasım 2015 Milletvekilliği Genel Seçimleri için Balıkesir'de AKP'den 6.sırada aday gösterilen Emin Mehmet Karatan, basın açıklaması yaparak milletvekilliği adaylığından çekildiğini söyledi. Karatan açıklamasında, "İş adamı kimliğimden dolayı yoğun geçen iş hayatımın dışında sağlık problemlerinden dolayı da kendimin milletvekilliği adaylığı görevimden affımı rica ediyorum. Bu kutlu davada sizlerle birlikte çalışma imkanı yakalamaktan ve doğduğum, büyüdüğüm güzel Balıkesir'im için hizmet etme şansı bulmaktan dolayı teşekkür eder, birlikte çalıştığımız süre boyuncu şahsıma göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı minnet duyarım. Başta bu büyük ailenin, bu kutlu davanın lideri Başbakanımız, AK Parti Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve gönlü ak kadroların tamamına başarılar dilerim" dedi.

AKP Balıkesir Milletvekili sıralamasında 6. sırada yer alan Karatan'ın yerine AK Parti Balıkesir eski Kadın Kolları Başkanı Hülya Kamçı getirildi.

  :

  :

  :

  :

  "AKP'de o isim adaylıktan çekildi!" hakkında Tweetler

  DİĞER POLİTİKA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete