Babasından işkence gören 13 yaşındaki kız

Ekşi Sözlük'te dün gece bir avukatın yazdıkları sosyal medyada kısa sürede yayıldı.
Yazılanlara göre, 13 yaşındaki küçücük bir kız, uyuşturucu bağımlısı babası tarafından 5 buçuk saat boyunca işkenceye maruz bırakılmış. İşte avukatın ağzından o korkunç detaylar

"Geçen hafta baro tarafından kağıthane çocuk karakolunda bulunan bir çocuk mağdur için avukat olarak atandım. karakola gittiğimde gördüğüm manzara beni kahretti. 13 yaşındaki küçücük bir kız, uyuşturucu bağımlısı babası tarafından 5 buçuk saat boyunca işkenceye maruz bırakılmış, sigara yedirilmiş, ıslatılmış ve bu süre içerisinde demir çubukla defalarca darp edilmişti.

Çocuğunun fotoğraflarını hasmına göndererek "kendi çocuğuma neler yaptım, sana neler yapacağımı tahmin et" tarzı mesajlar dahi atmış.

ANNEYİ ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ

Bu psikopat baba, çocuğu hastaneye götürmemesi için annesini ölümle tehdit etmesine rağmen, anne çocuğu alarak hastaneye götürüyor. sonrası "sonun geldi, ölümün elimden olacak" tarzı mesajlar. hepsine bizzat şahit oldum.

Babayla ilgili çocuğun hürriyetini tahdit, kasten yaralama, eziyet, öldürmeye teşebbüs, tehdit suçlarından şikayetçi olduk. kendisi dün yakalanmış ve sulh ceza hakimliğine çıkarılmış. Bilin bakalım ne oldu: Salıverildi!

DIŞARI ÇIKMAYA KORKUYORUM

Kızın annesi, yatalak babası ve kızı ile birlikte kendisini evine kilitlemiş yaşamaya çalışıyor. Bugün beni aradı, "avukat hanım tek umudum tutuklanmasıydı, şimdi ben ne yapacağım, dışarı çıkmaya korkuyorum" diyor.

Adamı facebooktan arattım, fotoğrafını görseniz nasıl bir cani olduğunu siz de anlarsınız. Aynı şekilde buradan paylaştığım babanın fotoğrafını da kaldırıyorum. Bu pisliğin adını her ihtimale karşı açıklamayacağım.

Hem çocuk hem anne için cumartesi günü koruma talep edildi, bekliyoruz. kadının bir de yatalak babası olduğu için sığınma evinde kalmak istemiyor. Koruma talebi hem çocuk hem anne için talep ettik. Bunu duygu sömürüsü yapmak için söylemiyorum ama kız yürüyemediği için annesi polisten eve götürmesini rica etti ancak oralı olan kimse olmadı. Evlerine bizzat kendim götürdüm, sokağa girmeden önce kadın önce etrafı kontrol etti de öyle evlerine girebildi. evet koruma talebi şart ama bu adamın tutuklanması gerekiyor.

AVUKATTAN SOSYAL MEDYADA YARDIM ÇAĞRISI

Ben twitter işlerinden pek anlamam, hayatımın ilk tweetini bugün aile bakanlığını mentionlayarak attım. işe yarar mı bilmiyorum ama lütfen bu anne ve kızın başına gelmeden birilerinin harekete geçmesini sağlayacak bir çözüm bulmama yardım edin. ben pazartesi gidip savcı ile konuşacağım, kızın fotoğraflarını göstereceğim, durumu izah ederek bu psikopatın tutuklanmasını sağlamaya çalışacağım. Ancak bu arada ne olacak?

PEKİ YA BAŞLARINA BİŞEY GELİRSE?

Bu kadıncağız ona bir yardım edebilirim ümidiyle beni arıyor, size güveniyorum sonuna kadar yanımda olacak mısınız diyor. evet olacağım ancak ben kadın bir avukat olarak onları ne kadar koruyabilirim ki. peki başlarına bir şey gelirse bunun travmasını ben nasıl atlatabilirim? Belki toplu bir şekilde hareket edersek anne kızın başına bir şey gelmeden müdahele etme şansımız olabilir.

  :

  :

  :

  :

  "Babasından işkence gören 13 yaşındaki kız" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete