Cinsel saldırıdan hapis yatan adam, bir kadını öldürdü!

Erzincan Adalet Sarayı’nda zabıt katibi olarak görev yapan 35 yaşındaki Şenay Akdemir, daha önceden cinsel saldırıdan 10 yıl hapis yatmış 33 yaşındaki Cihan B., tarafından 3 bıçak darbesi ile öldürüldü.
Olay geçen Cuma saat 23.00 sıralarında Adalet Sarayı yakınlarında ki bir çöp konteyneri içerisinde bulunan kadın çantası ile ortaya çıktı. Çantanın içerisinde Şenay Akdemir’e ait kişisel eşyaların çıkması üzerine polis ekipleri, Geçit Beldesi’nde oturan Şenay Akdemir’in ailesine ulaştı.

Mesai çıkışı eve gelmediğini tespit eden polisler, çöp konteynerinin olduğu alandaki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Kamera incelemelerinde, adliye önündeki taksi durağında çalışan Cihan B.’nin çantayı çöp konteynerine attığı tespit edildi.

Yakalanarak, Asayiş Müdürlüğü Cinayet Masası Dedektiflerince sorguya alınan Cihan B., Şenay Akdemir’i Erzincan- Sivas çevreyolu üzerinde tartışma sonrası bıçaklayarak öldürdüğünü ve Şenay'ın cansız bedenini yol kenarına attığını söyledi.

24 SAAT SONRA BULUNDU

Cihan B.’nin ifadesi doğrultusunda harekete geçen polisler, Cumartesi saat 23.00 sıralarında Erzincan-Sivas Çevre Yolu üzerinde Gümüşhane Kavşağına yakın bir noktada yolun hemen altındaki arazide Şenay Akdemir’in cansız bedenine ulaştı. Şenay Akdemir’in cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin morguna kaldırıldı.

CİNSEL SALDIRIDAN 10 YIL HAPİS YATMIŞ

Cihan B.’nin, cinsel saldırı yüzünden 10 yıl cezaevinde kaldığı, Açık Cezaevine çıktıktan sonra Erzincan Adalet Sarayı’nda bir müddet çaycı olarak çalıştığı öğrenildi.

Gözaltına alınan Cihan B.,çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "Cinsel saldırıdan hapis yatan adam, bir kadını öldürdü!" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete