Tecavüze uğrayan genç kız intihar etti

Kütahya'nın Domaniç ilçesinde 22 yaşındaki Aysun Altay, erkek arkadaşına ait tabancayla intihar etti.
Olay öğle saatlerinde Atatürk Caddesi’nde meydana geldi. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Domaniç Meslek Yüksekokulu mezunu olan ve trafik takip işleri yapan erkek arkadaşı M.Y.’ye ait işyerinde sekreter olarak çalışan 22 yaşındaki Aysun Altay, kaldığı evdeki yatağında ruhsatsız tabancayla kendini kalbinden vurarak intihar etti.

ABİSİ TECAVÜZ ETTİ

Eve gelen erkek arkadaşı M.Y. tarafından yatağında hareketsiz halde bulunan Altay’ın cesedi otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Daha önce iki kez bileklerini keserek intihar girişiminde bulunduğu belirtilen Aysun Altay’ın memleketi Manisa’da ağabeyinin tecavüzüne uğradığı, ağabeyinin cezaevinde olduğu, bu olaydan sonra Manisa’dan Domaniç ilçesine geldiği söyleniyor.

"YAŞADIKLARIMDAN BIKTIM"

Aysun Altay’ın intihar etmeden önce günlüğüne erkek arkadaşı M.Y.’ye hitaben "Hayattan ve yaşadıklarımdan bıktım. Arkamdan sakın üzülme" yazdığı belirtildi. Yetkililer Aysun Altay’ın, erkek arkadaşı M.Y.’ye ait tabancayla kendi kendini vurduğunu, olayla ilgili çok yönlü soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

  :

  :

  :

  :

  "Tecavüze uğrayan genç kız intihar etti" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete