Davutoğlu'nun mitinginde trajikomik an

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, miting meydanında kalabalığa sorduğu "2001'de kim iktidardaydı?" sorusunu yanlış cevaplayan partililer komik anlar yaşattı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun,miting meydanında kalabalığa sorduğu "2001'de kim iktidardaydı?" sorusuna kalabalıktan "AK Parti" yanıtı gelince komik anlar yaşandı. 
 
Başbakan Ahmet Davutoğlu bugün üç ilde miting yaptı. Davutoğlu'nun bugünkü son durağı 11. miting alanı Kastamonu'ydu. Kastamonumitinginde ise güldüren anlar yaşandı.
 
Miting esnasında önce CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Davutoğlu, daha sonra Bahçeli'yi de milli projeler üzerinden eleştirmeye kalktı ama meydandaki kalabalık buna hazırlıksız yakalandı.
 
"PEKİ KİM İKTİDARDAYDI?"
 
Davutoğlu kalabalığa "Türkiye 2001'de tank yapabiliyor muydu?" diye sorduğunda kalabalalık "Hayır" diye yanıtladı.
 
Bunun ardından kalabalığa bu sefer "Peki kim iktidardaydı?" diye sorduğu an kalabalığın hep bir ağızdan "AK Parti" diye bağırması üzerine Davutoğlu bir an şaşkınlık yaşadı. Bu sloganla cevap veren kalabalığı yine Davutoğlu düzeltti.

Davutoğlu halka "Hayır, 2001'de üçlü koalisyon iktidardaydı" diyerek uyarıda bulundu.

"HERHALDE BİR DAHA BU SORUYU SORMAZ"
 
O anlar izleyenleri de gülümsetti. FOX Anahaber'de yayınlanan görüntülerin ardından Fatih Portakal'dan da ilginç bir yorum geldi. Portakal gülümseyerek, "Başbakan herhalde bir daha bu soruyu sormaz meydanlarda" dedi.

  :

  :

  :

  :

  "Davutoğlu'nun mitinginde trajikomik an" hakkında Tweetler

  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ