Şirin Payzın, Erdoğan'ı bombaladı!

CNN Türk'ün ünlü ekran yüzü Şirin Payzın, Twitter'dan Erdoğan'ın mitingler sırasında kullandığı üslubu ve kendisiyle çelişen ifadelerini eleştirdi.
CNN Türk'ün ünlü ekran yüzü Şirin Payzın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugünkü düzenlediği mitingde sarf ettiği sözleri eleştirdi. CNN Türk'te yayınlanan "Ne Oluyor?" ve "360 Derece" programlarının başarılı sunucusu Şirin Payzın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın meydanlarda kullandığı dili ve kendisiyle çelişen cümlelerine vurgu yaptı.

Payzın, Erdoğan'ın dindarlık tartışması yaratarak, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na saldırmasına değinerek, sahneye davet ettiği ismin de 'Bakara-Makara' sözlerinin sahibi Egemen Bağış olmasına dikkat çekti.

Şirin Payzın'ın Twitter hesabında şunları söyledi:

"Cumhurbaşkanı Siirt'te miting yapıyor. Ana muhalefet liderine cevap veriyor. kim daha dindar tartışması başlatıyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nu Kuran bilmemekle suçladığı miting konuşmasının başında sahneye davet ettiği isim Egemen Bağış." Payzın Cumhurbaşkanı'nın tarafsızlığına da değindi.  "Ben tarafsızım. bu mitingde parti adı geçirmiyorum" 2cümle sonra"CHP faşist kafa.tek parti devleti istiyor" " HDP 'nin inanca saygısı yok"


 


  :

  :

  :

  :

  "Şirin Payzın, Erdoğan'ı bombaladı!" hakkında Tweetler

  DİĞER GÜNDEM HABERLERİ