ROK'tan canlı yayında şok küfür!

Yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı, Hamza Hamzaoğlu'nu teknik direktörlük görevine getiren Galatasaray ile ilgili şok bir olaya imza attı.
Beyaz TV'de yayınlanan 'Derin Futbol' programında yorumculuk yapan Rasim Ozan Kütahyalı, sarı-kırmızılı yönetimini oldukça sert sözlerle eleştirirken, kullandığı şok kelimeyle stüdyodakiler dahil herkesin tepkisini çekti.

Teknik direktör Cesare Prandelli'nin yerine Hamza Hamzaoğlu'nun göreve getirilmesini değerlendiren Kütahyalı, " Fatih Terim, Hamza Hamzaoğlu'na talimat vermiş. 'Git oraya, bu senenin sonuna kadar çalış' demiş. Böyle komedi olur mu? Bu kukla yönetim, 2014'ün sonunda Milli Takım'da inanılmaz başarısız olmuş Fatih Terim'i alacak, Galatasaray 'ın başına milyonlarca Euro'ya koyacak. O arada Milli Takım ayda 350 bin Euro'ya geberecek" dedi.

Uyarılara rağmen sert sözlere devam eden Rasim Ozan Kütahyalı, "Galatasaray'ın anası bilmem ne edilmiş. Mahvolduk, Galatasaray mahvoldu. Hale bak? Koca Galatasaray'a emanetçi gönderiliyor. Bundan sonra ben İsmail Kartal'a laf edemem arkadaş" şeklinde konuştu.


  :

  :

  :

  :

  "ROK'tan canlı yayında şok küfür!" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete