​YouTube aylık 30 TL alacak!

YouTube, reklamsız Red aboneliğinden yararlanmak isteyen kullanıcılarından 10 dolar (yaklaşık 30 TL) abonelik ücreti alacak.
Dünyanın en büyük video platformu olan YouTube’un reklamsız video içerikleri için açacağı özel servis YouTube Red, 28 Ekim’de ve ilk olarak ABD’de yayın hayatına başlıyor. Youtube aboneliği aylık yaklaşık olarak 30 TL olacak.

YouTube’tan görüntü izleyenlerin en büyük sıkıntılarından biri bolca reklama maruz kalmaları. Bu şikayetleri değerlendiren YouTube, reklam modelinden vazgeçemeyeceği için alternatif bir yol buldu.

YOUTUBE ‘REKLAMSIZ’

YouTube Red adını taşıyan bu özel servis, YouTube üzerinden izlenen tüm videoların reklamsız olarak görüntülenmesini sağlıyor. Yani YouTube’ta reklam tamamen kaldırılıyor. Ancak elbette bunun da bir bedeli var.

YouTube Red aboneliğinden faydalanmak isteyenlerin aylık olarak 10 doları (yaklaşık 30 TL) gözden çıkarması gerekiyor. YouTube, bu şekilde reklamlardan elde edemediği geliri, aylık ücretlerle kapatabilmeyi umuyor. 28 Ekim’de yayına girecek bu özellik şimdilik sadece ABD’de kullanılabilecek.

  :

  :

  :

  :

  "​YouTube aylık 30 TL alacak!" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete