Günün Videosu

Ankara Üniversitesi'ndeki silahlı saldırıda ölü sayısı 4'e yükseldi

Ankara Üniversitesi Hastanesi'nde çalışan bir kişi, yine hastane çalışanı 4 kişiyi öldürdü.
Ankara Üniversitesi Hastanesi'nde çalışan bir kişi, yine hastane çalışanı 4 kişiyi öldürdü. Olaya ilişkin Ankara Valiliği’nden açıklama geldi.

Olay, bugün sabah saatlerinde Ankara Üniversitesi Hastanesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, hastanenin eczanesinde görevli bir kişi, aralarında önceden husumet olan bazı kişilerle hastanede binasında tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine silahına davranan zanlı, 3 kişiyi öldürdü, 1 kişiyi ise ağır yaraladı.

Yaralanan kişiye hemen müdahale edildi ancak kurtulamadı ve ölü sayısı 4'e yükseldi. olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Hastane içersinde güvenlik önlemleri devam ederken, olay yeri inceleme ekiplerinin araştırmaları da sürüyor.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

Olaya ilişkin Ankara Valiliği’nden açıklama geldi. Açıklamada şöyle denildi:

“24.06.2016 Cuma günü saat 10.40 sıralarında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Fizik Tedavi Bölümü Eczanesi içerisinde meydana gelen olayda Teknisyen olarak görev yapan Enver TÜRKMEN, aynı yerde eczacı olarak görev yapan Gürsu ULAŞAN, İlknur YÜCE ve Özler KİRİŞ’ i vurarak öldürmüştür. Olayda Hikmet TÜRK isimli eczacı da hayati tehlike kaydı ile yaralanmıştır. Olayın faili Enver TÜRKMEN silahı ile birlikte yakalanmıştır. Olayla ilgili geniş çaplı inceleme ve soruşturma adli makamlar ve polis tarafından yürütülmektedir.”

Kaynak: odatv.com

  :

  :

  :

  :

  "Ankara Üniversitesi'ndeki silahlı saldırıda ölü sayısı 4'e yükseldi" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete