Erdoğan logolu gazeteden ikinci saygısızlık

Erdoğan logolu gazetenin sahibi anlattı: "Erdoğan İslam kahramanı, ülkemizi ulu önderlerden kurtarmalıyız."
Atatürk yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın logosunu koyan Bursa Şehir Gazetesi sahibi Asaroğlu, Erdoğan'ın İslam kahramanı olduğunu söyledi ve 'ülkemizi ulu önderlerden kurtarmalıyız' diyerek Hürriyet'in logosuna göndermede bulundu.

KRT televizyonunda Çağlar Cilara'ya açıklama yapan Bursa Şehir Gazetesi imtiyaz sahibi Nezir Asaroğlu, logoya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafının konulmasını başkanlık sistemine destek olarak açıkladı ve çarpıcı ifadeler kullandı."CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İSLAM KAHRAMANIDIR"

Asaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İslam kahramanı olduğunu söylerken, 'ulu önderlerden ülkemizi kurtarmalıyız' dedi ve Hürriyet'in logosunun Kuzey Kore gibi ülkelerde olabileceğini belirtti. İşte o çarpıcı ifadeler:

"Türkiye'nin bir sistem değişikliğine ihtiyaç olduğuna inanıyoruz. Türkiye acilen başkanlık sistemine geçmeli ve bu 2023 vizyonu içerisinde değerlendirilmeli. Bizde bunu desteklemek yani başkanlık sistemine olan desteğimizi göstermek amacıyla bu logo değişikliğine gittik."

"ÜLKEMİZİ ULU ÖNDERLERDEN KURTARMALIYIZ"

"Hürriyet'in logosu Türkiye'de üçüncü dünya görüntüsü çiziyor. 50 küsür yıldır o logo ve sloganla Türkiye üçüncü dünya görüntüsü veriyor. Bizim artık kurtarıcılardan, ulu önderlerden, tek adamlardan ülkemizi kurtarmamız gerekiyor. Buna da vurgu yapmak için değişikliğe gittik. Biz burada sadece Cumhurbaşkanı'nın değil, önemli günlerde İslam kahramanlarının, önderlerinin ve düşünürlerinin de fotoğraflarını onların doğum ve ölüm günlerinde kullanacağız. Biz, bu göndermeyi yapıyoruz fakat o logoyu önemli günlerde önemli şahsiyetlere ayıracağız. Aliya İzzetbegovic'in doğum gününde onun fotoğrafını ve sloganını koyacağız. Tek adamlık, ulu önderlik, kurtarıcılık bize 21. yüzyılda yakışmıyor, bu ancak Kuzey Kore ve diğer ülkelerde gördüğümüz örneklere yakışıyor. Türkiye, artık bunlardan kurtulmalı. Ben Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İslam kahramanı olduğuna inanıyorum, bunu İslam coğrafyasında hangi mazluma sorsanız aynı cevabı alırsınız"

"TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR DEDİLER FIRILDAK ÇEVİRDİLER"

"Türkiye Türklerindir ibaresi kullanılarak 90 küsür yıldır Türkiye Türklere teslim edilmedi. Türkiye, bu logoyu da kullanan Simavi ailesinin içinde olduğu gruplar tarafından yönetildi. Sadece bu görüntü verilerek arkada fırıldak çevrildi, Türkiye başka güçler tarafından yönetildi biz buna da vurgu yapmak için 'müslümanlar kardeştir' yazdık sloganımıza. Hürriyet, devletin derin güçlerinin operasyon gazetesiydi. Hürriyet, yaptığı haberlerle 28 Şubat'ın öncü kuvvetiydi."

Kaynak: KRT - Çağlar Cilara

  :

  :

  :

  :

  "Erdoğan logolu gazeteden ikinci saygısızlık" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete