Gizem Karaca'dan veda mesajı

Başrolünü oynadığı Güzel Köylü dizisinin final bölümünü çeken Gizem Karaca, çekimlerin yapıldığı Akyaka'ya veda etti.
Dizinin reytingleri çok iyi olmasına rağmen bitirilmesine üzülen oyuncu sosyal medyadan şu mesajı yayınladı:

"Dile kolay... Tatil yapmadan ara vermeden tam 1 sene süren ve reytingleri ezip geçen bir proje bitirdik... Ne diyelim arkadaşlar, bazen elinde olmadan bazı şeylere veda etmek zorunda oluyorsun.

Ama içimiz rahat ve başımız dik. Reyting kurbanı olmadan, ayıplanmadan, bel altı espirilere başvurmadan, seyirciyi sıkmadan ezmden efeler gibi gidiyoruz eyy! Herkese sonsuz teşekkür ederim. Ekibimin sabrına, oyuncuların samimiyetine...


Beraber sabahladık beraber üzüldük beraber eğlendik biz. Kolay değildir arkadaşlar şehir dışında ailenden, sevdiklerinden ve sosyal ortamından uzak. Hele ekiple ve oyuncularla anlaşamazsan işkence gibi olur.

Mustafa hoca gibi biriyle tanışmak ve çalışmak benim için büyük şanstı. Baykut abinin ve Filiz ablanın kalemine sağlık bu kadar şirin ve komik bir senaryo yarattıkları için... Aslında herkesin çok emeği vardı bu projede. Biz kurduk sıfırdan... Çok özel bir şey bu.

Tekrar teşekkür ederim kamera ekibine, set ekibine, prodüksiyon ekibine, sanat ekibine, kostum, saç, makyaj... Ve oyunculara... Hoşçakal Güzelköy!"

  :

  :

  :

  :

  "Gizem Karaca'dan veda mesajı" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete