Twitter'da yeni dönem başladı!

Popüler mikro blog sitesi Twitter, duyurduğu yeni bir özelliğini daha hayata geçirdi! Artık “Şimdi satın al” özelliği kullanılabilecek!
 Günlük yaşantımızda olmazsa olmazlarımızdan biri haline gelen sosyal ağlar kullanıcılarına yeni kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Popüler mikro blog sitesi Twitter, kısa bir süre önce duyurusunu gerçekleştirdiği “Şimdi Satın Al” özelliğini, bugün itibariyle hayata geçirdi.
Reklam ve sponsorluk içeren veya kullanıcılar tarafından paylaşılan E-Ticaret siteleri üzerindeki ürünlerin adreslerini otomatik olarak tanımlayan yeni özellik sayesinde “Buy Now” yani “Şimdi satın al” butonuna tıklayarak ilgili ödeme sayfasına yönlendiriliyor ve satın alımı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Büyük çapta güncellemelerin, milyonlarca kullanıcı sayısına sahip sosyal ağlarda işlemin biraz daha farklı ilerlediğini sizlerle yeniden paylaşalım. Bazı yeni özelliklerin, 3 paya bölünerek kısım kısım kullanılara açıldığından bahsetmekte fayda var. Yeni özelliği bugün itibariyle göremediğiniz durumda beklemek en doğru yöntem olacaktır. (SBK)  :

  :

  :

  :

  "Twitter'da yeni dönem başladı!" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete