Yükselir: Erdoğan ve Davutoğlu, kargaların peşinden...

AKP'yi eleştirdiği için yandaş gazeteciler tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Sevilay Yükselir, seçim sonrası yaptığı açıklamalarda 'AK Parti en önce kargalardan kurtulmalı!!!' dedi.
Seçim sonuçlarından sonra Havuz'un yandaş gazetecileri gemileri bir bir terk etmeye başladı.Sevilay Yükselir'in attığı tweetler ise yandaşlığın boyutunu ortaya koydu.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR

-"NEDEN KAYBETTİK?"sorgulaması yerine haksızca saldırganlık yapmaya devam daha çok kaybettirir.AK Parti en önce kargalardan kurtulmalı!!!

-Erdoğan ve Davutoğlu malum kargaların peşinden gitmeye devam ettikçe de kaybetmek kaçınılmaz olacaktır!Karga temizliği acil başlatılmalı

-8 puanlık kaybın müsebbibi ben değil,analiz yetisi sıfır olan o kargalardır arkadaşlar.Bana saldıracağınıza gidin onların gırtlağına çökün!!

-Kargaların bazıları beni döneklikle suçluyormuş.Haklılar çünkü şakşakçılıkları ile kayıp ettirdikleri 12 puanı kamufle için başka yol yok!

-Benim dönek ya da fare oluşum 12 puanı AK Parti'ye geri getiriyorsa.He ben bi döneğim.Fareyim.Akıl fukaraları,zavallılar.Yatacak yeriniz yok

“Kim bu kargalar?’ diye mi soruyorsunuz. AK Parti’nin kaybına sebep olan ve olmaya da devam eden. İşte onlardan biri.. Akdoğan ve onun gibi siyasi analiz yetisi sıfırlar konuşmaya devam ettikçe kayıp devam edecek. Davutoğlu’nun ilk icraatı YA’ya sus demek olma.”

“KARGA TEMİZLİĞİ ACİL BAŞLATILMALI”

Sevilay Yükselir, seçim sonuçlarına ilişkin Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’na seslenerek “Karga temizliği acil başlatılmalı” dedi. Yükselir, Twitter’de “Erdoğan ve Davutoğlu malum kargaların peşinden gitmeye devam ettikçe de kaybetmek kaçınılmaz olacaktır! Karga temizliği acil başlatılmalı” diye yazdı.

AKP’ye muhalefeti nedeniyle kendisini “Dönek, fare” diye hedef alanlar olduğunu söyleyen Yükselir, “Benim dönek ya da fare oluşum 12 puanı AK Parti’ye geri getiriyorsa. He ben bi döneğim. Fareyim. Akıl fukaraları, zavallılar. Yatacak yeriniz yok. Kargaların bazıları beni döneklikle suçluyormuş.Haklılar çünkü şakşakçılıkları ile kayıp ettirdikleri 12 puanı kamufle için başka yol yok” mesajını paylaştı.

  :

  :

  :

  :

  "Yükselir: Erdoğan ve Davutoğlu, kargaların peşinden..." hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete