Arkadaşını AVM'nin birinci katından attı

Konya’da ayakkabı mağazasında çalışan 30 yaşındaki Cafer A., aynı yerde çalışan kadın arkadaşıyla görüştüğü gerekçesiyle gözlükçüde çalışan 27 yaşındaki Nimet Metin ile kavga etti.
Metin, kavga sırasında 1’inci katın merdiven boşluğundan bodrum kattaki yürüyen merdivenlerin üzerine düşmesi sonucu yaralandı. Görgü tanıkları ise polise, Cafer A.’nın kavga sırasında Nimet Metin’i, kaldırıp aşağı attığını ileri sürdü.

Olay, dün merkez Selçuklu İlçesi’nde bulunan Kent Plaza Alışveriş Merkezi’nde meydana geldi. Alışveriş merkezinin 1’inci katında bulunan bir gözlükçüde çalışan Nimet Metin, iddiaya göre, aynı kattaki ayakkabı mağazasında çalışan B.K. adlı genç kızla bir süre arkadaşlık kurdu. Metin, B.K. ile ayrıldıktan sonra genç kızla arkadaş olarak görüşmeye devam etti. Bu duruma sinirlendiği öne sürülen B.K.’nın iş arkadaşı Cafer A. ise, Nimet Metin ile tartışmaya başladı.

YAKLAŞIK 7 METRE YÜKSEKLİKTEN...

Tartışmanın büyüyüp kavgaya dönüşmesi üzerine Nimet Metin, yaklaşık 7 metre yükseklikteki 1’inci kattan Bodrum kattaki yürüyen merdivenlerin üzerine düştü. Ağır yaralanan Metin, çağrılan ambulansla Meram Tıp Fakültesi’ne kaldırıldı. Tedavi altına alınan Metin’in, hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.  Cafer A. da polis tarafından gözaltına alındı. Görgü tanıkları ise polise, Cafer A.’nın kavga sırasında Nimet Metin’i, kaldırıp attığını ileri sürdü.

Cafer A.’nın polisteki sorgusu sürerken, ifadesine başvurulan B.K.’nın Nimet Metin ile daha önce aralarında gönül ilişkisi olduğunu ve ayrıldıklarını söylediği belirtildi.

Kaynak: DHA

  :

  :

  :

  :

  "Arkadaşını AVM'nin birinci katından attı" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete