Zonguldak'ta şoke eden olay!

Boşanmak isteyen eşinin yanında intihara kalkıştı.
Zonguldak'ta, 26 yaşındaki Muammer Sinan Diri, evi terk ederek boşanmak isteyen eşini ikna için buluştuğu deniz kıyısındaki kayalıklarda tabancayla intihara kalkıştı. Ağır yaralanan genç hastanede tedaviye alındı.

Olay, saat 14.30 sıralarında Zonguldak Limanı arkasındaki kayalıklarda meydana geldi. Muammer Sinan Diri, 6 ay önce evi terk edip ailesinin yanına dönen eşi A.D. ile konuşmak için buluştu.

EŞİNE VEDA MEKTUBU VERDİ

Muammer Sinan Diri, iddiaya göre barışmak istediği eşinin eve dönmesini istedi. Muammer Sinan Diri, kabul etmeyen ve ayrılmak isteyen eşine veda mektubu verdi.

Muammer Sinan Diri, eşi mektubu okuyamadan yanındaki tabancasını çıkarıp başına dayayarak ateşledi. Kanlar içinde yere yığılan Muammer Sinan Diri, haber verilmesiyle gelen 112 Acil Servis ekibinin müdahasinden sonra Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan gencin durumunun ağır olduğu belirtildi.

Olayın ardından şoka giren A.D. de aynı hastaneye kaldırıldı. Hastanede bir süre müşahade altında tutulan A.D., daha sonra ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. A.D.'nin, daha önce akıl sağlığından şüphelendiği eşiyle ilgili yanında silahla gezdiği için korktuğunu söyleyerek polise şikayette bulunduğu belirtildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Kaynak: Hamza Demir | DHA

  :

  :

  :

  :

  "Zonguldak'ta şoke eden olay!" hakkında Tweetler

  DİĞER ASAYİŞ HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete