​Survivor adasında ilk eleme gerçekleşti!

Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümünde eleme heyecanı geceye damgasını vurdu. Adadan ilk elenen ünlüler takımından Yağmur oldu.
Survivor adasında ilk elenme gerçekleşti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler kendi aralarında yaptıkları oylamada Yılmaz Morgül ve Tuğba Özay'ı elenecek adaylar arasında gösterdi.

Ancak yapılan SMS oylamasında Atakan birinci oldu. Yapılan oylama sonucunda adaya veda eden isim ise Yağmur Özdemir oldu. Ada Konseyinde Tuğba, Nagihan Yılmaz ve Atakan yine birbirine girdi. Takım içinde ciddi tartışmalar yaşanırken bu sorunun nasıl çözüleceği merak konusu oldu.ÜNLÜLER ADASI KARIŞTI

Tuğba ve Atakan arasında tartışma giderek alevlendi. Tuğba sinirlerine hakim olamadı ve Atakan'ın üzerine yürüdü. Eda ise yaşananlardan sonra "Barınağımızdan dozer geçti" dedi.  Dün akşam yayınlanan bölümde erkeklerde haftanın en iyisi Atakan , Gönüllüler de ise kadınların en iyisi Damla oldu. İki yarışacı ödül oyununda karşılaştı ve Atakan, Damla'ya fark atarak ödülü takımına kazandırdı. Ödül oyunu böylelikle 3 oyun sonra Ünlülerin oldu. Ünlüler ödülün tadını çıkartırken Atakan yine güne damgasını vurdu. 

  :

  :

  :

  :

  "​Survivor adasında ilk eleme gerçekleşti!" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete