close

​Ünlü sunucuya ‘umrede erkeklere sürtünüyorsun’ dayağı

Eşinden şiddet gördüğünü iddia eden ünlü sunucu İlbal Gürpınar Ermiş, Emre Ermiş'le ilgili şok suçlamalarda bulundu.
Sunucu İlbal Gürpınar Ermiş (46), 34 yaşındandaki eşi Emre Ermiş’ten sürekli şiddet gördüğünü iddia ederek boşanma davası açtı. İkbal Gürpınar son olarak, eşiyle birlikte sundukları ‘Kabe Yolları’ adlı programda çekim için gittikleri umrede, eşinin kendisine yumruk kaldırarak “erkeklere sürtüyorsun” dediğini iddia etti.

DAVA DİLEKÇESİNİ DE GİRDİ

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre; Gürpınar Ermiş, birlikte sundukları ‘Kâbe Yolları’ isimli  programın çekimi için gittikleri umrede eşinin yumruğunu kaldırarak kendisine saldırdığını iddia etti. Dava dilekçesinde şu iddialara yer verildi: “Evliliğin ilk gününden itibaren eşine karşı kıskanç tavırlar sergileyen Emre Ermiş, bu kıskançlığını son 7-8 ayda fiziksel ve psikolojik şiddete çevirdi.

‘UMREDE  ERKEKLERE SÜRTÜNMEKLE SUÇLADI’

Emre Ermiş, eşiyle birlikte sundukları ‘Kâbe Yolları’ adlı programın çekimleri için gittikleri umre ziyareti sırasında eşini başka erkeklere sürtünmekle suçladı. Başka bir sefer program ekibinin önünde yumruğunu kaldıran Emre Ermiş’i ekiptekiler engelledi. Aşırı kıskanç olan Emre Ermiş, müvekkilimin aleyhine delil oluşturmak amacıyla evine, otomobiline dinleme ve GPS cihazı yerleştirdi.”

600 BİN TL TAZMİNAT TALEBİ

İkbal Gürpınar Ermiş, 100 bin lira maddi, 500 bin lira manevi tazminat talep etti. Dava dosyasına gizlilik ve yayın yasağı konulmasını istedi.

Özge Eğrikar/Hürriyet

  :

  :

  :

  :

  "​Ünlü sunucuya ‘umrede erkeklere sürtünüyorsun’ dayağı" hakkında Tweetler

  DİĞER MEDYA HABERLERİ

  KARŞI VİDEO
  https://twitter.com/KarsiGazete